KSK Weelde              
SENIORS RESERVEN B KADETTEN A MINIEMEN B DUIVELTJES  U9 DUIVELTJES U7 A
DAMES JUNIORS U23 KADETTEN B PREMINIEMEN U11 A DUIVELTJES U8 A DUIVELTJES U7 B
RESERVEN A SCHOLIEREN U17 KADETTEN C PREMINIEMEN U11 B DUIVELTJES U8 B DEBUTANTJES
BESTUUR EN TRAINERS - AFGEVAARDIGDEN

AGENDA



JEUGDTORNOOI

KSK WEELDE

zaterdag 02 mei voormiddag: U8 + U9

zaterdag 02 mei namiddag: U11 + U13

zondag 03 mei namiddag: U6 + U7 + U15

Gezocht: papa's en mama's die willen helpen tijdens het tornooi zijn welkom!  Meld je aan bij Jef V of Frank VL of stuur een mailtje naar ksk-weelde@hotmail.com


zaterdag 23 mei: BBQ jeugdwerking.

Zet alvast in je agenda!


KADETTEN A ZIJN KAMPIOEN !!!!!

Proficiat aan de ganse ploeg en trainer Stijn en afgevaardigde Luc


GEZOCHT !

voor volgend seizoen 2015 - 2016

Jeugdtrainers

je kan je aanmelden bij het jeugdbestuur:

Jef of Frank of Frank


Whatsapp 'Verloop match Ksk Weelde'

Wens je tijdens de match van de 1ste ploeg op de hoogte gehouden te worden van het scoreverloop en de tussenstanden ?  Mail dan je gsm nummer naar jeugdkskweelde@skynet.be met vermelding 'whatsapp' en je ontvangt die berichten voortaan tijdens de wedstrijd 'live' via Whatsapp...



WEDSTRIJDEN DIT WEEKEND
 

vrijdag 17 april

17.45  Wuustwezel B - Duiveltjes U8 A (verplaatst van zaterdag naar vrijdagavond wegens communie in Wuustwezel)

Zaterdag 18 april

10.00   Preminiemen U11 A - Lentezon A

10.00   Duiveltjes U9 - Ranst B

10.00   Debutantjes U6 3 - Lentezon 1

11.00   White Star - Duiveltjes U8 B

11.00   Oosthoven A - Duiveltjes U7 A

11.00   Oosthoven B - Duiveltjes U7 B

(12.30 -->) 13.00u  Berg en Dal B - Preminiemen U11 B

 13.00   Loenhout A - Dames

13.30   Kadetten U15 C - Zwarte Leeuw C

13.30   Miniemen U13 - Minderhout B

15.00   Reserven A - Wortel A

15.00   Reserven B - Vlimmeren B

15.00   Juniors U21 - Lentezon

 

Zondag 19 april

9.30   Scholieren U17 - Flandria

9.30   Oosthoven - Kadetten U15 A

9.30   Maria ter Heide - Kadetten U15 B FORFAIT (wedstrijd gaat niet door)

10.00   Retie 2 - Debutantjes U6 1

15.00   Herenthout - Eerste Elftal

Woensdag 22 april

 18.30   Scholieren U17 - Minderhout

17.30   Kasterlee A - Duiveltjes U7 B


Volg KSK Weelde op "Supporter van KSK Weelde" en  "@kskweelde"


Beurtrol Kantinedienst zaterdagvoormiddag

zaterdag 18 april

2 ouders van de duivels U9 van trainer Dries van 09.30u tot 11.45.

Eddy VG tot 11.00u

1 ouder van de miniemen U13 van trainer Pascal van 13.00u tot na de wedstrijd van 13.30u

1 ouder van de kadetten U15C van trainer Koen van 13.00u tot na de wedstrijd van 13.30u

2 spelers eerste ploeg van 14.00u tot einde wedstrijden van 15u


TORNOOISCHEMA


  Datum Tornooi
U6 A+B 6/apr Vrij Arendonk (Gunther)
 debut 6/apr Oud Turnhout (Benny)
  1/mei Branddonk
  3/mei Weelde
  2/mei  debutantjeshappening  1 ploeg
U7 A+B
 duivel 6/apr Meer
  1/mei Branddonk en Gierle
  3/mei Weelde
     
U8 A+B 6/apr Vrij Arendonk (B)
 duivel 1/mei Oosthoven (A)
  2/mei Weelde (A+B)
  15/mei Verbr. Arendonk (A)
     
U9 6/apr Oud-Turnhout
duivel 1/mei Oosthoven
  2/mei Weelde
     
U10 4/apr Hoogstraten U11(A)
premin 2/mei Weelde
     
U11 4/apr Vosselaar U11(B)
 premin 2/mei Weelde
     
U12 4/apr Sint Lenaarts
=min Pascal 2/mei Weelde
   
U13 4/apr Meer
 =min Koen VS    
U15A 4/apr Geel (namiddag)
 kadet 3/mei Weelde
  8/mei HIH Turnhout
  15/mei Verbr. Arendonk
     
U15B 4/apr Merksplas
 kadet 3/mei Weelde
     
U15C 1/mei Zwaneven
 kadet 3/mei Weelde
  8/mei HIH Turnhout
     
U17 6/apr Merksplas (Namiddag)
schol 8/mei HIH Turnhout
  15/mei Verbr. Arendonk